Schola

Schola młodzieżowa powstała z inicjatywy Ks. Andrzeja Kryłowskiego. Scholę wówczas poprowadził Sebastian Jabłoński, później prowadzenie przejęła Monika Jabłońska. Przez 8 lat scholę prowadziła Barbara Pawlak przy akustyce pana Ireneusza Irlika.

Obecnie za probostwa Ks. Andrzeja Burdziaka scholę prowadzi Pan Ireneusz Irlik. Na początku był to chórek, który  liczył 15 dziewczynek, które śpiewały piosenki Arki Noego- uczonych przez Agnieszkę Kozbur Brotoń. Grupa chórzystek, organizowała Bożonarodzeniowe koncerty, z których zbiórka przeznaczona została na zakup mikrofonu zbierającego. Odbyła również wycieczkę do Radzimowa.  Schola parafialna liczy już ponad 11 lat, a co roku dochodzą nowe talenty.

W obecnym składzie scholi wchodzą następujące osoby:
  • Natalia Kowal
  • Agnieszka Szwed
  • Nikola Kuczyńska
  • Magdalena Torebko
  • Klaudia Torebko
  • Anna Lizoń
  • Patrycja Zaremba
  • Tomasz Kozbur (od Święta)
W składzie scholi wchodziły oprócz tego:
  • Patrycja Kozyra
  • Magdalena Miądzel